STRONA GŁÓWNA        NASZ DOM        OKOLICA        POŁOŻENIE / DOJAZD        KOSZTY        GALERIA FOTOGRAFII        KONTAKT

 

Położenie / Dojazd

        

Dojazd samochodem

Kierując się do Ramsau należy wjechać na drogę federalną (Bundesstrasse) nr 320, a po dojechaniu do w Schladming-Mitte należy skręcić przy budynku OAMTC w kierunku Ramsau. Po przejechaniu 4 kilometrów przyjeżdżają Państwo do Ramsau Kulm oraz Ramsau Ort. Należy jechać nadal główną drogą w kierunku Schildlehen (albo kolei linowej na Dachstein – Dachstein-Seilbahn).

Przy niebieskiej tablicy 709 należy skręcić w prawo i jechać ok. 300 metrów pod górę, po czym przy hotelu Hochkönig skręcić w lewo a potem w pierwszą uliczkę na prawo. Następnie znowu około 100 metrów pod górę, przed murowanym ogrodzeniem skręcacie Państwo w prawo i po dalszych kilkudziesięciu metrach jesteście Państwo na miejscu.

Dojazd pociągiem

Muszą Państwo dojechać do stacji w Schladming. Jeśli powiadomicie nas Państwo wcześniej o godzinie przyjazdu - odbierzemy Państwa ze stacji kolejowej.

Poruszanie się autobusami

Podczas pobytu możecie Państwo korzystać z linii autobusowych (przystanek autobusowy znajduje się około 400 metrów od pensjonatu).

Dojazd samolotem

Najbliżej Ramsau znajduje się lotnisko w Salzburgu. Jeśli Państwo sobie tego zażyczą istnieje możliwość, abyśmy odebrali Państwa z lotniska.


Jeśli nie są Państwo zdecydowani, w jaki sposób do nas dojechać - chętnie doradzimy. Prosimy o telefon lub e-maila. Wybierzemy najkorzystniejsze rozwiązanie a w razie potrzeby - po ustaleniu terminu przyjazdu - wyjedziemy po Państwa na lotnisko, dworzec kolejowy lub autobusowy. Możemy umówić się także na przedmieściach Ramsau i pilotować Państwa samochód do samego Domu.

CLUB VILLA

A - 8972 RAMSAU, SCHILDLEHEN 101

Tel./fax: 0043.3687.81661, Mobil: 0043.664.4210391, E-mail: clubvilla@hotmail.com

 

© Copyright CLUB VILLA Beata, Aleksandra, Zygmunt Nicewicz RAMSAU 2010